Instruktorzy

Poznaj naszą kadrę szkoleniową

Sensei Marcin Marek - 3 Dan Ju-Jitsu, założyciel Szkoły Hajime

Urodzony 17.08.1984r. w Krakowie. Swoją przygodę z Ju-Jitsu rozpoczął w 1994 roku gdzie pod okiem Sensei Krzysztofa Pytlaka nabierał kunsztu tradycyjnych technik. Kolejne lata poświęceń i dążeń do doskonałości przyniosły rozwój pod okiem Sensei Pawła Mikłaszewskiego, a zbiór doświadczeń zdobytych na salach treningowych oraz seminariach dały efekt własnych przemyśleń i budowy wizji ju–jitsu łączącej w sobie tradycjonalizm z nowatorskim podejściem do zajęć. Wiedza, zachowanie, a także osobowość przelał na szkołę Hajime kierując się mottami:
"Nie siła tworzy człowieka, lecz człowiek siłę", "Najtrudniejsza walka to walka z samym sobą".
Człowiek oddany swojej pasji, któremu ogromną radość przynosi prowadzenie zajęć z dziećmi i młodzieżą, trenowanie i podnoszenie własnych umiejętności. Uśmiechnięty, radosny, pełen optymizmu na lepsze jutro.
Oprócz prowadzenia zajęc, hobbistycznie komentator imprez sportowych m.in. Commandosik (bieg z przeszkodami dla dzieci), Bieg Marzanny oraz biegacz, a na co dzień nauczyciel wychowania fizycznego.

Sensei Maciej Borzęcki - 2 Dan Ju-Jitsu

Urodzony w 1987r. w Krakowie. Od dziecka zafascynowany wschodnimi sztukami walki, w wieku 13 lat rozpoczął swoją przygodę z Ju-Jitsu – na przestrzeni kilkunastu lat nauki – uczestnik licznych staży i treningów z mistrzami różnych systemów sztuk walki. Pierwsze kroki na macie stawiał pod okiem sensei Krzysztofa Pytlaka , Marcina Marka, Pawła Mikłaszewskiego oraz Łukasza Czeluśniaka. Od 2007 roku instruktor rekreacji ruchowej (specjalizacja samoobrona), oraz posiadacz stopnia mistrzowskiego. Doświadczenie trenerskie zdobywał początkowo prowadząc grupy dziecięce, a także kursy samoobrony dla kobiet w szkole Yama Ryu Aiki Ju Jitsu. Od 2013 roku rozpoczął współpracę z Uczniowskim Klubem Sportowym SP37 "MoveUp" ( Ju-Jitsu dla dzieci ) oraz z Twórczymi Warsztatami dla kobiet - "Bajla" ( kursy samoobrony dla kobiet ).
W życiu codziennym człowiek w ciągłym ruchu, lubiący biegać, jeździć na rowerze, wspinać się i chodzić po górach. Poza sportem, posiadający drugą z życiowych pasji- wszelako rozumianą motoryzację - niespełniony kierowca wyścigowy.

Sensei Bartłomiej Sroka - 1 Dan Ju-Jitsu

Urodzony w 1989 roku w Krakowie. Treningi Ju-Jitsu rozpoczął pod okiem Sensei Marcina Marka w 2003 roku. Po 10 latach zaangażowania, wyrzeczeń oraz uporu zdał egzamin i jako pierwszy wychowanek Sensei Marka mógł założyć czarny pas. Instruktor rekreacji ruchowej (spec. samoobrona). Na przestrzeni lat prowadził zajęcia dla wszystkich grup wiekowych – od przedszkolaków do dorosłych. Aktualnie skupia się na pracy z młodzieżą i dziećmi w wieku szkolnym. Na sali treningowej stara się walczyć ze stereotypami rozpowszechnianymi jako skuteczne techniki samoobrony.
Pasjonat matematyki, squasha i badmintona. Pracownik naukowo-dydaktyczny Politechniki Krakowskiej.

Zajęcia w naszej szkole prowadzą również:

  • Sempai Krzysztof Zięba
  • Sempai Zuzanna Peciak
  • Sempai Tomasz Gierlak
  • Sempai Antoni Półtorak
  • Sempai Jakub Kruczek
  • Sempai Tomasz Gierlak
  • Sempai Aleksandra Tasak

Napisz lub zadzwoń

Chętnie odpowiemy na Wasze pytania

Sensei Marcin Marek

Sensei Bartłomiej Sroka

Sensei Maciej Borzęcki

Sempai Zuzanna Peciak

Sempai Krzysztof Zięba

Sempai Antoni Półtorak

Sempai Jakub Kruczek

Sempai Tomasz Gierlak

Sempai Aleksandra Tasak

Chcesz się zapisać?

  • Sprawdź jak to zrobić:
    Szczegóły znajdziesz tutaj.