Poznaj nas

Ju-jitsu to nasze życie

Sekcja Ju-Jitsu prowadzona przez senseia Marcina Marka działa od 2002 roku. Kreowała się i tworzyła na przełomie lat by w 2010 przyjąć oficjalnie nazwę HAJIME. Hajime (hadżime) z japońskiego oznacza: początek, start, przywitanie.

Dla nas zaś Hajime jest czymś więcej niż tylko zwrotem używanym podczas trwania treningu. Jest nie tylko firmą czy instytucją, ale przede wszystkim szkołą Ju-Jitsu i ideą, która kształtowała się w naszych umysłach i na sali treningowej przez lata. Łączy ona w sobie wielowiekową tradycję japońskich samurajów, z nowoczesnym i postępowym sposobem prowadzenia treningów. Nacisk kładziony jest przede wszystkim na adaptowanie klasycznych technik, rzutów i uderzeń w celu uzyskania skutecznej samoobrony gwarantującej pełne poczucie bezpieczeństwa.

Szkoła prowadzi zajęcia z zakresu Ju-Jitsu, Combat Ju-Jitsu i samoobrony dla różnych grup wiekowych. Treningi prowadzone są przez doświadczonych instruktorów, a programy szkoleniowe są odpowiednio dostosowane do indywidualnych potrzeb i tak, aby każdy mógł odnaleźć coś dla siebie.

Dodatkowo miła atmosfera sprzyja szybkiemu zdobywaniu wiedzy i umiejętności, a każde zajęcia to niezapomniane doświadczenie. Sekcja Hajime jest miejscem, gdzie dzieci, młodzież i dorośli – wszyscy Ci, którzy pragną poznać Ju-Jitsu – spędzą miło czas i oderwą się od szarej codzienności.

Hajime jest sekcją ciągle się rozwijającą. Szukającą nowych metod nauczania i rozwoju. Uczniowie mają możliwość wyjazdu na obozy sportowo – rekreacyjne, zawody sportowe i pokazy organizowane przez różne instytucje (np. Juliada, Dzień Dziecka, Festyny etc.)

Szkołą Ju-Jitsu Hajime w 2015 roku została doceniona przez nawiększą światową federację UFC. Nasi uczniowie mieli niezwykła przyjemność odbycia treningu razem z najlepszymi na świecie zawodnikami - zresztą zobaczcie sami:


Zapraszamy

Czekamy na Ciebie!

Jesteśmy blisko Ciebie

Sprawdź nasze lokalizacje:

Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 5

os. Oświecenia 30, 30-636 Kraków

Szkoła Podstawowa nr 82

os. Kalinowe 17, 31-814 Kraków

Szkoła Podstawowa nr 140

ul. Romana Prawocheńskiego 7, 31-998 Kraków

Szkola Podstawowa nr 141

ul. Józefa Sawy-Calińskiego 12, 31-999 Kraków

Szkoła Podstawowa nr 74

ul. Branicka 26, 31-985 Kraków

Szkoła Podstawowa nr 78

ul. Jaskrowa 5, 31-990 Kraków

Szkoła podstawowa nr 78

ul. Łuczanowicka 2a, Lubocza

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 12

ul. Ks. Józefa Meiera 16D, 31-236 Kraków

Chcesz się zapisać?

Zapraszamy! Czekamy na Ciebie!

Jak się zapisać?

Szczegóły znajdziesz tutaj.

Poznaj też naszą ofertę gadżetów i ubrań

Koszulki, bluzy, spodnie, kimona, plecaki, ręczniki i wiele więcej...

Stroje sportowe od Hajime świetnie się prezentują i wykonane są z bardzo dobrej jakości tkanin. Wieloletnie doświadczenie naszych trenerów pozwala nam na idealne dopasowanie elementów stroju do potrzeb naszych podopiecznych. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą gadżetów i ubrań Hajime.

odwiedź nasz sklep